Offipalsta.COM  

Palaa takaisin   Offipalsta.COM > Off-Road > Maasturiprojektit
Rekisteröidy Offiblogit Yhteisö Kalenteri Viestit tänään Haku

Maasturiprojektit Osio on tarkoitettu etenkin pidempiaikaisten projektien seuraamiseen. Tämä on oikea paikka oman auton esittelyyn.

 
 
Työkalut Etsi tästä viestiketjusta Näkymä
  #11  
Vanha 08.06.2013, 20:12
Tuomo Tuomo ei ole kirjautuneena
Konkari++
 
Rekisteröitynyt: 03.04.08
Sijainti: Lahti, Finland.
Viestit: 788
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Jare Näytä viesti
Kyl on komeeta!!!!!!!!!! Mut kyllä muuten menee aikaakin!!!!
Ei välttämättä, Jussilaisen pajalla tehdään töitä ja kun kerran osaaminen on hieman eriluokkaa kuin tavan kyläsepällä niin työjälki on tota luokkaa ja tapahtuukin joutuisasti . Toista se on esim. mun tallissa, jos jotain olis tarkotus tehä niin ekaks siivotaan pulloja ja tölkkejä, seuraavana aamuna todetaan että niitä tyhjiä tölkkejä on vielä enemmän kuin eilen ja mitään niitä hommia mitä mukamas oli tarkotus tehdä ei ole tehty... Eikä välttämättä edes ole tarkkoja muistikuvia mitä eilen on puuhattu.
Vastaa lainaten
 


Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta)
 

Pikalinkit

Samanlaisia viestiketjuja
Viestiketju Aloittaja Foorumi Vastauksia Viimeisin viesti
Myyty MB G raidetanko tai mikä se mersuissa lieneekään nimeltään. 454SS O/M/V Varaosat ja tarvikkeet 13 06.12.2009 19:16
Nite Life bono Baarit 0 23.05.2002 15:00
Life as a House mikk0 Movies 0 16.04.2002 21:37
Half-Life / CounterStrike Lars Computer Games 0 08.01.2002 12:14


Sivu luotu: 14:46 (GMT +2).