![]() |
![]() |
|
Chit-Chat Tämä foorumi on tarkoitettu epämääräiseen jauhamiseen, eikä asian ole pakko liittyä suoraan offroadiin. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Nakkari vai pikaruokala?Kummasta saa sinun mielestä paremmat sapuskat nakkarilta vai näistä hampurilaispaikoista?
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
Oikea grilli on aina parempi. Sellaiset pikaruokalan hampurilaiset ovat jumalattoman pieniä. Samaan rahaan grilliltä saa kunnon hampurilaisen.
__________________
"Kerran luulin olevani väärässä. Erehdyin." -Oscar Wilde- Yritin epäonnistua. Onnistuin. |
#3
|
||||
|
||||
![]()
X2
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Matran grilli motarin varrella ämmässuon liittymän läheisyydessä
![]()
__________________
Missä on tahtoa, siinä on tie hojolla se etanakin arkkiin pääsi Mikkelin Offroad Club ry harborcruisers |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Kannatetaan !!
__________________
Tumpula Racing Team |
#6
|
||||
|
||||
![]()
Kangasalla Kaivannon nakkari on todellakin käymisen arvoinen paikka maisemat on hyvät, sisällä ja ulkona ja ruoka on hyvää ja kohtuuhintaista.
Sittenhän on Tampereella Vaakon Nakki. Legenda. |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Hämeenlinna, Marin grilli ja Iso-Iita -> ei tartte nälkää valitella.
Jyväskylässä ne numerogrillit, niillä on mahtavat pihvit hampurilaissa. Siis vastaus originaaliin kysymykseen: nakkari, niin kauan kuin niitä vielä riittää.
__________________
A-P *Muovi on saatanasta* KAIKKI ihmiset ovat mölöjä, kunnes toisin todistavat. |