![]() |
|
|
|||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
Trafin sivuilta mielenkiintoista tietoa ainakin uudempiin LC & HiluxTuli vahingossa eksyttyä tuollaiseen paikkaan, oli tietoa ainakin tupla tyyppikilvellisistä Cruisereista sekä mm. uudempien Hiluxin vääristä akselimassoista. Jos jossain on jo linkki tuonne niin poistettakoon tämä sitten. http://www.trafi.fi/tieliikenne/kats...ohjeita/toyota Edit: kun menee tuolla sivuilla valikossa taaksepäin, niin löytyy muidenkin valmistajien ohjeita.
Viimeksi muokannut Marso : 17.01.2017 20:02 |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Lainaus:
__________________
Kaikki mikä on paskaa,on perseestä. |
|
#3
|
|||
|
|||
|
No prkl, tuohan oli hyvä linkki. On joutunut itekki tappelee inssien kans joistain asioista ni tuollahan nuo on kerrottu. Kirjanmerkeihin läx..
__________________
Chrysler 300 4d ht, 383-4bbl, -66 Chrysler LeBaron 2.2 Turbo GTC -89 Toyota Hiace 2.4D -86 Mercedes-Benz C 200D -94 |
|
#4
|
|||
|
|||
|
Kannattaa ladata sieltä tarvittavat dokumentit koneelle, usein noitten trafin sivujen kanssa käy niin, että linkki ei enää johdakkaan minnekään... Avaa vaan sen pdf:n siellä ja sitten monessa selaimessa tuleekin jo latausnappi sivun yläreunaan.
|
|
#5
|
|||
|
|||
|
http://www.trafi.fi/filebank/a/14145...ettiautona.pdf
jaa että mitenkä..kdj120 1+4 pakuksi..?? saako oikeasti vielä tänä päivänäki? jos niin mitähän hyötyä (pienempi vero?)/ haittaa? (ainahan näissä joku ansa on piilossa )
Viimeksi muokannut Hailuks : 27.01.2017 16:30 |
![]() |
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
Samanlaisia viestiketjuja
|
||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
| Myydään uudet erikoislujat CrMo4340 etuakselit&murrokset & SpartanLocker Samurai&SJ413 | Kempman | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 5 | 02.04.2014 20:12 |
| Myyty Toyota Hiace Ganstalippa -96 ja uudempiin | Cam1lla | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 17.03.2013 09:34 |
| Ostettu Safarikelpoinen auto LC LJ/RJ, M-B G, Hilux | KAS | O/M/V Ajoneuvot | 11 | 19.04.2012 08:37 |
| Myydään hilux tehostin&laturi&startti | ventora | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 23.05.2010 14:11 |
| OME Nitrocharger LT 2kpl (uudempiin Jeeppeihin) | Timo_L | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 7 | 26.06.2007 22:05 |