![]() |
|
|
|||||||
| O/M/V Varaosat ja tarvikkeet Autojen varaosat, sekä kaikki offitarvikkeet - vinssit, liinat, tunkit yms. tänne osastolle. |
![]() |
|
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
AutomaalejaMyydään Löytyy laadukasta Standox 2k automaalia.Soveltuu erinomaisesti näitten ruttukylkien ehostukseen ym.Sävyjä: punaista,keltaista,oranssia,vihreää,tummaa lilaa.Tietenkin sekoittaen värikirjo loputon.Värit Tuusulassa.Hinta alk.20 Eur/ltr.Puh:044-9542173Myydään |
|
#2
|
|||
|
|||
|
Oliko nää metallihohto värejä?
|
|
#3
|
|||
|
|||
|
Ja millaista maalia? Ei varmaankaan "vesiväriä" ?
|
|
#4
|
|||
|
|||
|
Nämä ovat liuotinohenteisia akryylivärejä.Hyviä puolia mm.se että kuivuu pajaolosuhteissakin.Löytyy myös joitain sävyjä metallihohtomassoja. Jos kiinnostusta niin soittelee.Löytyy varmaan apu moneen projektiin.
|
|
#5
|
||||
|
||||
|
kovetteita? paljonko liilaa löytyy? ja saako mahdollisesta sävystä kuvaa?
__________________
Datsuki sj410 a15+jatco 3n71b |
|
#6
|
|||
|
|||
|
Lilaa muistaakseni 4 kpl 3,5litran kannua.Valmista tulee varmaankin n.5,5litraa kannusta. En luottais kyllä valokuvan sävyihin.Paikanpäällä näkis parhaiten ja pystyy tarvittaessa veivaamaan sävyä.Kovettajaa saadaan kyllä.
|