|  |   | 
| 
 | |||||||
| Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen | 
|  | 
|  | Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä | 
| 
			 
			#1  
			
			
			
			
			
		 | ||||
| 
 | ||||
|   Tunnistaako joku omistaneensa nykyisen autoni?Ostin tälläisen lj70 mallisen kulkineen. http://forums.offipalsta.com/album.p...ictureid=16032 Osaisiko joku kertoa sen historiaa? Tai onko palstalla joku vanha omistaja? Jos joku tunnistaa niin olisi kiva tietää mitä kaikkea tälle on viime vuosina tehty. Taka-akseli tällä hetkellä olisi kiinnostuksen alla. 
 | 
| 
			 
			#2  
			
			
			
			
			
		 | ||||
| 
 | ||||
|   
			
			MF356 omisti auton kun kuvan oon ottanu ja tietää siitä varmasti jotain. Esim takamurikan lukosta  Kysele siltä. 
				__________________ Yhtään en tiiä mitä tapahtu :O | 
| 
			 
			#3  
			
			
			
			
			
		 | |||
| 
 | |||
|   
			
			mf356 myi auton minulle 2009 kesällä.siihen oli jonkun sortin kone remonttikin tehty aikoinaan.minusta seuraava omistaja teki siihen kuulemma taka rungon uusiksi.
		 | 
| 
			 
			#4  
			
			
			
			
			
		 | ||||
| 
 | ||||
|   
			
			Pitääpä laitaa viestiä mf356:lle. Jos vaikka innostuisi kertomaan autosta lisää. Ja toi takarunko jonka joku on tehnyt uusiksi. Se on tehty ihan äärettömän hyvin!!! Pisteet sen tekijälle!
		 | 
|  | 
| Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
| 
 | 
|  Samanlaisia viestiketjuja | ||||
| Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti | 
| tunnistaako kukaan? | jukiv | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 18.12.2009 21:16 | 
| Tunnistaako joku tämän perävaunun valon??? | Punanenä | Tekniikka & Jutustelu | 2 | 23.12.2008 20:55 | 
| miten olet tavannut nykyisen kumppanisi? | 007 | Romance and Relationships | 17 | 17.11.2006 05:08 | 
| Näin rikon autoni! | Flugfiske | Chit-Chat | 17 | 29.10.2006 15:03 | 
| Olisiko autoni pitänyt jo katsastaa? | VonLeka | Tekniikka & Jutustelu | 5 | 04.09.2006 20:49 |