![]() |
![]() |
|
O/M/V Ajoneuvot Kaikki kokonaiset ajoneuvot tälle osastolle. Sekä ajokuntoiset, että kokonaisena varaosa-autona myytävät. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
|||
|
|||
![]() Ostetaan osia huoltoautoksi muuttamiseen.Ostetaan Eli auto on Daihatsu Rocky ja olis tarkoitus yrittää muuttaa huoltoautoksi ennen kuin sekin riemu loppuu. Ko projektiin tarvittavia osia siis hakusessa eli ruuvipenkki iso ja painava "työkalulaatikko" ja mitä siihen ny sitten saattaa muuta tarvita?.Ostetaan |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Ruuvipenkki ei välttämätön ja hakee esim.tarjoustalosta jonkun näkösen muovisen työkalulaatikon, jonka pulttaa taakse kiinni.
Vaikka ei ruuvipenkki huono ole, jos sitä oikeesti tarttee siellä=) |
#3
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
Luigi- |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Taitaapa olla totta tuo
![]() |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Paljonko painoa puuttuu?
|
#6
|
|||
|
|||
![]()
Omamassa on 1560kg ja rajahan taitaa olla 1800kg eli 240kg olis vailla, tosin väitti myyjä kun rockyä vaihtelin et siihen lasketaan kuski mukaan???. Jos on totta lähtee vielä satakiloo pois joten ei enää niin hirveen paljosta kiinni. Eikä tosiaan ole tarkoitus tuolla kopissa remonttia tehdä et mitä ei välttämättä tarvita niin jätetään pois.
Viimeksi muokannut fomoko : 16.02.2009 09:46 |
#7
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]()
__________________
Luigi- |
#8
|
||||
|
||||
![]()
Jakolaatikon/päälaatikon vahva panssarointi,kunnon puskurit,helmaraudat,vinssit/eteen ja taakse...alkaa paino lisääntymään.
__________________
Perillepääsy ei ole tärkeintä vaan matkanteko SLCK#51 http://www.4x4cup.com/ http://www.ramin.fi/ 3Tower takaisin |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostetaan Ostetaan hilux ln-65 osia | LCHDJ-80 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 16.01.2009 20:32 |
ostetaan AMC 360 OSIA | chief | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 2 | 18.10.2006 20:30 |
Ostetaan:range osia | RR82 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 15.08.2006 20:32 |
Ostetaan HDJ 80:sen etuperän osia | mielimetsään | O/M/V Muut | 5 | 14.01.2006 10:07 |