![]() |
![]() |
|
O/M/V Ajoneuvot Kaikki kokonaiset ajoneuvot tälle osastolle. Sekä ajokuntoiset, että kokonaisena varaosa-autona myytävät. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
|||
|
|||
![]() O: 4x4 USA !!!Nonnii poijjaat! Nyt on si katteltu niitä kilvettömiä romuja ihan tarpeeks`!!! Elikkä, FORD, DODGE, CHEVY tai GMC V8 koneella tiätysti, vm 75-83, korotukset ,isot renkaat on plussaa, saa olla lommoja,naarmuja ja pientä leivottavaa. Auto pitää olla kilvissä tai leimattavissa.(ethän tarjoa Wagoneeria,Rangea,Nivaa,Susukia tai jotain muuta käsittämätöntä) P.0400-881881 , kannattaa soittaa koska en täälä netissä usein käy. Note! This message was posted anonymously!
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
mikäs vika v8 wagoneerissa on?
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
mikä vika nivassa on? ja jenkit pois amerikasta.
Note! This message was posted anonymously! |
#4
|
|||
|
|||
![]()
>http://www.nettiauto.com/viewVehicle..._car=564167&PN[0]=cat_link_2&PL[0]=listCategory.php?page=5@sortCol=price@ord=ASC@id= 3< Osta toi et pety. Ei oo silti wagoneeri.
|
#5
|
|||
|
|||
![]()
Maasturi on jo ostettu.
Kiitosta vaan. Note! This message was posted anonymously! |
#6
|
|||
|
|||
![]()
mitä noi renkaat maksaa vai myytkö niitä(juhak)?
Note! This message was posted anonymously! |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Renkaita myyn kyllä mutta noi ei oo ihan ilmaisia, ihan tarkkaan 298,31 eur/kpl koko 36/12,5-15(315/85-15)
juha |