![]() |
![]() |
|
O/M/V Ajoneuvot Kaikki kokonaiset ajoneuvot tälle osastolle. Sekä ajokuntoiset, että kokonaisena varaosa-autona myytävät. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
||||
|
||||
![]() Myyty Patrol+osat HP. 850 euroa! MyytyMyyty Myyty Koko auto 2+3 pakun papereilla hp. 500 euroa koneineen, akseleineen, ja siirto renkailla. Jäähdytin vuotaa, akut puuttuu (katselen vielä löytyisikö niin sais taas pyörimään =) Katsastus meni umpeen vasta keväällä 2012. Ei mahdoton rojekti siis vielä liikenteeseen. Ja vielä pienemmällä vaivalla kevyeen offailuun =) auto varattu!Auton lisäksi löytyy SD33 moottori, ilman apulaitteita hp. 150 euroa Rosterinen karjarauta, 150 euroa (myyty) Takalehtijouset hp. 50 euroa Pari rungon pätkää hp. 40 euroa Pakosarjoja hp. 40 euroa kpl (varattu) Pitkän patrollin takalasi, hp. 30 euroa kpl (useampi kpl) +muuta osaa... Auto+kaikki varaosat ja kaikki renkaat myös kuvan 33" Hinta 850 euroa! (kuvan turbo ei tule mukaan tuohon hintaan) Tai auto+kaikki varaosat ilman 33" 750 euroa! Vaihdossa voi tarjota halpaa bensiini käyttöistä autoa, suzukiin tai cherokeehen voin väliäkin maksaa..peräkärryä tai jotain muuta mielenkiintoista? Soito iltaisin 040-1854454 viestiä voi laittaa milloin vain tai ajelija@hotmail.com Kuopiossa sijaitsee. Myyty Myyty Viimeksi muokannut ajelija : 09.10.2012 20:40 Perustelu: myyty |
#2
|
||||
|
||||
![]()
löytyiskö turbon syöttö pumppua
__________________
Tatsuni on mun ratsuni |
#3
|
|||
|
|||
![]()
Löytyykö ehjää p-a tankkia?
Missäpäin auto? |
#4
|
||||
|
||||
![]() Ei ole ehjä
Ainakin vähän vuotaa saumoista. Kyselyt puhelimitse jos jotain on vailla.
|
#5
|
||||
|
||||
![]() Hop
Tästä halpaan kilohintaan rautaa varaosiksi tai laitolla vielä ajoon
![]() auto myydään ensin sitten varaosat jos ei pakettina kelpaa ![]() Viimeksi muokannut ajelija : 12.08.2012 23:43 Perustelu: lisää tekstiä ja tarkennusta |
#6
|
||||
|
||||
![]() Vielä löytys
Kilohinta taitas olla koko läjälle alle 0,40 euroa kilo
![]() ![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]() Ostakee poes
Ostakee ja laittakee tästä vielä auto tai purkakee ja myykee voitolla
![]() ![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]() Hop
Hintaa puotettu! Lokakuun 11 päivä asti myynnissä, sen jälkeen lähtee romuksi.
Viimeksi muokannut ajelija : 19.09.2012 16:06 Perustelu: tekstin lisäystä. |
#9
|
||||
|
||||
![]()
Kuis pitkä olis siirtymä nakkilan kirkon vaiheille ja pystyykö ajamaan?
__________________
Broken Back Team #1 |
#10
|
||||
|
||||
![]() Muutaman tunnin homma ois laittaa liikkumaan auto..
Noin 500km taitas tulla siirtymä.. Ei voi ajaa kun ei ole akkujakaan jne...
|
#11
|
||||
|
||||
![]()
löytyykö sulla tuota turbo koneen kantta, imusarjaa ja pakosarjaa vielä ?
|
#12
|
||||
|
||||
![]() Löytys
Vapari koneita kummatkin (tietääkseni kansissa ei paljoa eroa?) Viisaammat tietää? Turbon pakosarja ja imusarja löytyy.. Tulet pakettina hakemaan koko tuon irtokoneen, imu ja pakosarjat. Lähtee tuon irtokoneen hinnalla. Imu ja pakosarjat 50 euroa.
Viimeksi muokannut ajelija : 23.09.2012 19:45 Perustelu: Tekstin lisäystä |
#13
|
||||
|
||||
![]()
Koneelle ei tarvetta, niitä löytyy jo 2 kappaletta, mutta turbon osille olis tarvetta, sano niille jotain hintaa niin tietää rakentaakko ite vai tulla hakemaan.
|
#14
|
||||
|
||||
![]() Turbon imu ja pakosarja
Imu ja pakosarjat varattu.
|
#15
|
|||
|
|||
![]()
mitä ois laittoo jos leimalle halajaa??? kiinnostasko vw caddy vaihossa, soiva laite ja leimaa 02.12.2013
![]() |
#16
|
||||
|
||||
![]() oishan tässä
Hitsata joutus varmasti helmoja ja varmaan runkoonkin muutaman paikan, jäähdytin edelleen vuotaa ja akut puuttuu ja jotain pikkunäpräystä. Enkä taida cadiä tarvita vaihdossa.. Ellei bensa?
Viimeksi muokannut ajelija : 27.09.2012 21:52 Perustelu: tekstin lisäystä |
#17
|
||||
|
||||
![]() 6 päivää
6 päivää aikaa ostaa pois : auto varattu! Muut osat jäljellä
Viimeksi muokannut ajelija : 07.10.2012 18:13 Perustelu: tekstin lisäystä |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostettu Patrollin osia | Tolu | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 19.01.2012 18:40 |
Myydään patrollin osia | oska80 | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 15 | 18.12.2008 16:50 |
O Patrollin osia | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 27.05.2007 19:39 | |
M: Patrollin osia 160 dsl 82/83/86 | O/M/V Muut | 7 | 24.10.2005 23:38 | |
M: Patrollin osia | Wepa | O/M/V Muut | 19 | 22.11.2004 18:21 |