![]() |
![]() |
|
Tekniikka & Jutustelu Yleistä keskustelua maastureihin ja/tai off-roadiin liittyen |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Mistä teholappu bj40:seen pohjois-karjalasta???Oisko kellä viisaammilla tietoo mistä hemmetistä sais (halvimmalla tietysti) ton konttori sedälle kelpaavan teholapun pohjois-karjalan alueelta?? ![]() ![]()
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
Tähän asti lähimmät on saanu Lappeenrannasta. En tosin tiiä onko viimesen vuoden aikaan tullu muutosta.
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Täältä tosiaan löytys kaksikin tehopenkkiä.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Villit huhut kertoo, että kuopiossa ois ja jopa outokummussa? Ite oon eläny siinä käsityksessä että niiden penkkien paperit ei kelpais konttorille mutta toisinkin on väitetty. Omalla bertalla rallattelin suosiolla lappeeseen AMW:lle.
|
#5
|
||||
|
||||
![]() |
#6
|
|||
|
|||
![]() Lainaus:
![]() ![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Kysykää ny hemmetissä sieltä pajalta notta kelpaako vaiko ei niin ei tarvi arvailla.
__________________
Oli kysymys mikä tahansa niin vastaus on TOYOTA V..tut se mitään heikkoa ole... Antsa. The member of Lahnajärven moottoriurheilusukeltajat Ry. Only tool you need to keep your TOYOTA running, is welding machine. Ostetaan Bj kuskin ovi. Pyyhkijän moottorin koppa. Jyrsitään Kantoja. Piikataan betonia eli tallin lattiat ym.Sekä muut Bobbari ja mönkkärityöt. 0500-752101/Antsa Honda Rincon 650 ym.Työmönkkärijorinat löytyy tästä Antsan Tuubi |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Karttoja Venäjän karjalasta | Nemi | Linkit | 3 | 10.02.2009 12:02 |
bj40 jossa 3b kone, mistä laturi? | Tekniikka & Jutustelu | 1 | 13.01.2008 23:40 | |
Karjalasta kajahti | IironSika | Tapahtumat | 0 | 15.09.2003 20:12 |
Karjalasta kajahtaa | IironSika | O/M/V Muut | 0 | 15.09.2003 20:09 |
Pohjois-Korea | mika | Terrorism | 9 | 24.04.2003 10:39 |