![]() |
![]() |
|
O/M/V Muut Kaikki edellisiin alueisiin sopimattomat osto-/myynti-/vaihtoilmoitukset tänne osastolle. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Koira rekiMyyty Eli huutaen lapista aikanaan hajettu harjoitus reki. Huomattavasti tukevampi peli roikkua kyydissä kuin potkukelkka.Muovi jalakset ja heposen päivän heinät mahtuu kyytiin (muistaakseni), suksivoiteilla kun vetäsee niin liukua piisaa: Kuskille jalka jarru: Huutoja kuunnellaan 22.10.2010 klo 21:00 asti. 100eur lähdetään ja sen ylittävillä huudoilla tuote vaihtaa omistajaa. Siintä sitten on vkl aikaa laitella raha liikkumaan tai tulla jo hakemaan. Imatralta löytyypi. Myyty Viimeksi muokannut Lehis : 22.10.2010 21:10 |
#2
|
|||
|
|||
![]()
Aloitetaan sataviis ekee-105,-
|
#3
|
||||
|
||||
![]()
Ajattelin et tuon saa viidelkympil, mut pistetään 105,05e. Ei Uokki tuollaista tartte, kun sil ei edes oo kovin paljoa koiria.
|
#4
|
|||
|
|||
![]()
Hah haa,en o imuroinu ainakaa kahtee päivää,kyl on "koiria"!!!105,10,-Jokos meni pohjosen pojalla luu kurkkuun!!!Ei meillä napeilla pelata!
|
#5
|
||||
|
||||
![]()
en nyt huuda mitää mutta, oikeesti, viiden sentin korotuksia
![]() |
#6
|
|||
|
|||
![]() Reki
Tarjoan täältä Mönnistä 120e
![]() |
#7
|
||||
|
||||
![]() Lainaus:
Yv.tä lähtee. Kiitoksia mielenkiinnosta ![]() |
#8
|
|||
|
|||
![]()
No justiinsa :/ . No, ihan hyvä vaan, ruvettiin tossa kattomaan että tuo puu on sittenkin sen verran pahan näköistä jo, että hyvä vaan kun rahat säästy.
|
#9
|
||||
|
||||
![]()
Hmm... tulkinta kysymys...? not? jos oottaa jotain johonkin asti, niin odottaako enää siinä kohtaa kun se asti tuli vastaan.
![]() Jos ois klo. 21 mennessä, niin silloin 20:59 ois viimeinen, mut 21 asti taitaa 21:00 mahtua kyytiin, 21:01 enää ei.
__________________
RUMARACING Esla T4 |
#10
|
||||
|
||||
![]()
Ihan kuin lukis jotain koirakeskustelupalstaa...
Tuollaisen kinastelun ja hermostumisen takia tiettyjä palstoja on oikein kiva lukea. Olishan se ihan hauska jos täälläkin ruvettaisiin tappelemaan paskanruskean Patrollin väristä, ei se ole paskanruskea vaan kakanruskea ![]() |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Myydään / Vaihdetaan Snowexpert mk reki | Repa Löysä | O/M/V Muut | 5 | 23.02.2010 14:38 |
Myydään moottorikelkan reki | lapikas | O/M/V Muut | 1 | 20.11.2009 12:56 |
Ostetaan koira-auto | Rekisteröimätön | O/M/V Ajoneuvot | 9 | 03.06.2009 21:36 |
M: Kuomullinen reki --MYYTY-- | Vilpertti | O/M/V Muut | 0 | 24.01.2007 08:56 |
tyhmä koira | bono | Jokes | 0 | 19.08.2002 10:21 |