![]() |
![]() |
|
O/M/V Muut Kaikki edellisiin alueisiin sopimattomat osto-/myynti-/vaihtoilmoitukset tänne osastolle. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
#1
|
|||
|
|||
![]() O: rangeen mersun koneen väli laippalöytyykö kellään roovernistiltä yli jäänyttä mersun tiisseli koneen välilaippaa ja hilppeitä kun pitäis nakata mursun pata rooverin keulalle replyä tulemaan mikäli löytyy? -- Jeep syndrooma Note! This message was posted anonymously!
|
#2
|
||||
|
||||
![]()
mikäs mese on menossa? mulla on yksi laippa? se tosin lantilan laatikkoon?
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
ja multa löytyy siihen hyvä 240 kone 123 mersusta...
käy kuin kello... 0neljäneljä0-934729 Jari K Note! This message was posted anonymously! |
#4
|
||||
|
||||
![]()
Laippaa ei ole, mutta jos on koneen tarvetta, niin viispyttynen 300d löytyy. Remontoitu kokonaan vuosi sitten, eli koneisteltu uusille männille, laakeroitu ja muutenkin kaikki tarpeellinen tehty. Pumppu ja suuttimet ajettu penkissä.
0400 508816 |
#5
|
|||
|
|||
![]()
joko laippa on?? täällä tarvitaan kanssa
Note! This message was posted anonymously! |
#6
|
|||
|
|||
![]()
onko lantikalla vielä laippaa ja peltosella konetta vai mites 300 turbollinen istuis series lanttiin
Note! This message was posted anonymously! |
#7
|
||||
|
||||
![]()
eiköhän tuo hyvin istuis MUTTA kun teho kasvaa niin tarviit muutosluvan AKElta - pee -
ei se satu... |
#8
|
|||
|
|||
![]()
Meillä on varaosa-autossa (RR-83) mersun ilm. 300d pannuhuoneessa. Siellä on varmaan sellanen laippa kans. ainakin koko koneen joutuu ottamaan mukaan.
Soita Karaasi ky 09-8555617 jos tarviit. Antti RR-73 |
#9
|
|||
|
|||
![]()
tietäjät kertokoon
käykö tuo rangen laippa series lantikan laatikkoon, jossa ollut kiinni lantikan oma diisseli. kun nyt olis auto. Ja kone vaihtoehdot hakusassa ja mersu kuulostas hyvältä. Länsiautot tehdään Detroitin länsi puolella. |
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
O: 2L2 koneen pakosarjan laippa | Vilkutin | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 3 | 14.05.2008 22:48 |
Katsastus väli 2 vuotiseksi. | rm67 | Tekniikka & Jutustelu | 19 | 04.04.2008 06:40 |
Rangen panhardin silmien väli? | -teemu | Tekniikka & Jutustelu | 4 | 22.07.2007 15:27 |
O:Mersun 380 koneen turbiinin koppa | kesis | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 10.09.2006 21:12 |
Kiihoitusta kansanryhmää vastaan Väli-Suomessa! | Lars | Niilo Paasivirta - Correct Opinions | 0 | 18.12.2001 17:55 |