Myyty
			Tämä muutti itsensä Riihimäen suunnille.
Kolme vuotta on tämä vekotin odottanu pihalla inspiraatiota, eikä  tunnu moista näkyvän eikä kuuluvan. Piti räpsiä kursailemati kasaan ja  dieselöidä työajoon. Eli laitetaan vekotin kiertoon ja koitetaan saada  edes pinkki pallo liikenteeseen tänä kesänä. 
Kyseessä -74 ikkunapaku, väittäisin näin umpimähkään olevan  1600 koneella(joka odottaa takapenkillä paikoilleen laittoa). Koneen  kunnosta ei suurta tietoutta, toimivana ostettu auton mukana. 
Pellit on mitä tälläsissä nyt yleensäkin, metallihohto  punaruskeita. Konehuoneen puoli näytti yllättävän siistiltä, ei  äkkisilmäilyllä osunut laitettavaa näköpiiriin. Ehjä liukuovi ja  takaluukku mukaan. (takaluukustakaan kyllä vaihdon tarvetta näkyny  ulospäin, mutta jotain varten se varmaan on aikoinaan hankittu.) 
Paperit tallissa ja rekisteröity 1+7hlö. 
 

Parempilaatusia kuvia osoitteessa: 
http://s34.photobucket.com/albums/d136/Lar... 
Hintaa vaadittais 500eugenia, ostajan esittämät tarjouksetkin otetaan vastaan. 
Kulkine nähtävissä/koeistuttavissa Hyvinkäällä ja tarjouksia  otetaan vastaan/vastaillaan kysymyksiin numerossa NolNelNol8698971 tai  osoitteessa lauri(ä)paintball.ms
Myyty