![]() |
![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() RuutiaRuuti Suomalainen halpaolut (Siva 99c), mielenkiintoisen makuinen (pesee mennen tullen Litlen paskat) tuttavuus. Pakkaus tuttu kierrätettävä, pullomummojen suosikki. http://www.olvi.fi/tuotteet/ruuti.html ![]() Lainaus:
---MäIte--- *Let's kill them all and let Gods sort them out*
|
#2
|
|||
|
|||
![]()
"Mielenkiintoinen", mutta ei siis paha tai huono??
-SohNah |
#3
|
|||
|
|||
![]()
mitäs teiän lidlistä oikeen saa?
St.Pauli ja Reeperbahn.. |
#4
|
|||
|
|||
![]()
Toimiva linkki OLVIn sivuille:
http://www.olvi.fi/positiivinen/tuotteet/oluet/Ruuti/ Tosi hyvää. NAM ! Muista : "Sinä ET ole supermies" |
#5
|
|||
|
|||
![]()
Ei vois vähempää kiinnostaa - mää en juo olutta enää ikinä.
<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle> ********************** petris - isä ja elämän tuomari ********************** |
#6
|
|||
|
|||
![]()
Petris! Punainen kortti epäurheilijamaisesta käytöksestä<img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle>
Elämä ilman riskejä on tylsää eikä tylsä elämä ole elämisen arvoista! |
#7
|
|||
|
|||
![]()
Mun mielestä kyllä maistuu vähän miedolle, vetiselle... mutta kyllä sitä juo. Tosin eipä ruudilla nyt hirveesti säästä, kun esim. Olvi on kestotarjouksessa 11.89 tai jotain alle 12€ mäyris(=12kpl)
-gazza |