![]() |
![]() |
|
O/M/V Varaosat ja tarvikkeet Autojen varaosat, sekä kaikki offitarvikkeet - vinssit, liinat, tunkit yms. tänne osastolle. |
![]() |
|
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta | Näkymä |
|
#1
|
|||
|
|||
![]() Pitkän/avo Suzuki 413 tuulilasin kehysOstetaan Löytyiskö Suzuki 413 Long tai sit pätkä avomallin tuulilasin kehystä ? Ja mielellään mahdollisimman ehjä, lasia ja pyyhkijän moottoria ei tarvi olla mukana.Otan myös mielelläni vastaan vinkkejä mistä löytyisi euroopan alueelta mahdollisesti uusia kehyksiä. Amerikoista löytyisi, mutta voipi rahdit olla arvokkaita tuommoiselle. Ostetaan |
#2
|
|||
|
|||
![]()
uppia
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
Ja uppia taas.
|
#4
|
|||
|
|||
![]()
Pittääkö entistä alkaa ehjätä vai löytyiskö hyväkuntoista kehystä mistään ?
|
#5
|
|||
|
|||
![]()
Itellä SJ413 JX tuulilasinkehyksen alaosa aivan mätä.... Onko jostain löytynyt? Oisko kimppa tilaus? Paljonko oli amerikoissa hintaa?
|
#6
|
|||
|
|||
![]()
Mie tilasin muutama päivä sitten Saksasta Off Roan Strackelta uuden lasikuituisen kehyksen. On koe ostos siitä firmasta ja pitäs vissiin viikon sisällä tulla, saa sit nähdä tuleeko. Se on 413 Cabrion kehys, joten miten se sitten käyneen mun Longiin. Toivottavasti olisi ainakin kevyempi, kun Suskaan on tulossa Volkkarin 1.9 td ja Volvon automaattilaatikko, niin saa varmasti tuskailla muutenkin että etuakseli kilot pysyy kurissa muutos katsastuksessa.
|
![]() |
Käyttäjiä lukemassa tätä viestiketjua: 1 (0 jäsentä and 1 vierasta) | |
Työkalut | Etsi tästä viestiketjusta |
Näkymä | |
|
![]() |
||||
Viestiketju | Aloittaja | Foorumi | Vastauksia | Viimeisin viesti |
Ostetaan BJ40 tuulilasin kehys | HVH | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 0 | 29.07.2011 07:55 |
Ostettu Suzuki tuulilasin kehys + muita osia | Repro | O/M/V Varaosat ja tarvikkeet | 1 | 11.11.2008 09:53 |
M: SUZUKI SJ 413 -87 AVO | juha_t | O/M/V Muut | 1 | 17.11.2005 16:05 |
m suzuki sj 413 avo! | O/M/V Muut | 13 | 19.11.2004 12:30 | |
o: BJ:n tuulilasin kehys | pecosbill | O/M/V Muut | 0 | 24.07.2003 20:45 |