Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Rompe1
Mua vituttaa toisella puolella jokea asuvat naapurit, jotka kyttää aina kun pihalla tehdään jotain. Kesällä rantasaunalla ollessamme naapurin isäntä ajaa nurmikkoa koko sen ajan kun saunalla ollaan, joskus jopa tuntikausia. Saattaa se jotain muutakin siellä tehdä, en tiä, ei kiinnosta. Eniten askarruttaa se, että kyttääkö se naisia, miehiä vaiko lapsia.
Aina tuntuu kaikki tällä tontilla kiinnostavan. Tänäänkin kun purin autosta hyllykuormaa halliin, niin tuntu kyyläävän kovasti.
|
Mua kans vituttaa kyttääjät. Mä oon tavannu ihan rehdisti mennä aina kysymään sellaisilta että mikäs vittu meikäläisessä noin kiinnostaa. Yleensä se auttaa, ja kyttääminen lähes loppuu. Ja jos se on jatkunut, niin oon oikein dramaattisen kyrpämäisesti ruennut heiluttaan kättä.