Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja vartiainen
F-securen päivitys. Ihan meni putkeen juu, ainakin verkkopankkimaksu. Nyt on 2011 ja 2013 versiot päällekkäin koska asennusohjelma ei osannut tunnistaa/poistaa edellistä versiota. Seurauksena sitten jotkut käyttäjäprofiilit ja lapsilukot pelaa mutta varsinainen suojaus eli palomuuri ja muut pöpötutkat ei. Laadukasta!
|
Laita norton, ainakin ite ollut tyytyväinen verrattuna porukoitten koneeseen jossa f-secure ja parin kolmen kuun välein koko kone sekaisin haittaohjelmien ja pöpöjen takia eikä exploreriakaan ole edes asennettuna.
Nortonin sivulta tai löytyä f-securen poisto-ohjelma ja samalla sieltä lataa kuukauden demon jonka voi sitten netin kautta päivittää ja tulee tietääkseni pakettina joka tallennetaan ja sitten ajetaan.