venäjällä tuli käytyä ja patukka toimi muuten hienosti paitsi et kytkin sulahti lopullisesti ja keula sai hieman kosmeettisia vaurioita.
eni keis kytkimeen on myt hommattu tommoset palikat, Swampperille kiitos asetelmasta ja tamgearssille levystä.
irokit tuli kans myytyä ja tilalle kaavailin boggereita mut tuli nyt ostettua 35x15r15 perinteiset tsl swampperit, katotaan sitte joskus toiste niit uusia renkaita.
nyt ois tarkotus laitella pelit taas iskuun et kytkimen/lootan vaihto (lootassa oli jo autoa ostettaessa laakeri vammaa) ja uutta puskuria sitten taas menoks.
tollanen tuli kans laitettua et jos alkas vaikka LAA-puhelin kuulumaan,
semmosen 50W näyttää am puolella ja fm puolella vajaa 90W

Ton 50W pitäs riittää hyvin ku am puolella yleensä höpötellään, epäilen et ottaa lämpöjä jos käyttää fm puolta pitkiin juttutuokioihin... niin ja venäjällehän toi on tarkotettu, eihän suomessa saa vahvaria käyttää

