Semmonen, tuli sitten korkattua toi Talbottikin.Vähän metässä tuli ajeltua kevyesti ja varovasti.(eikä auttanu)
Aamulla varttia yli seiskan oli lähtö, piti ajaa ensin Lappi nimiselle taajamalle tuonne Länteen.Itseeni tyytyväisenä tietysti köröttelin ns.harhaan,ja nokka oli käännettävä Harjavaltaan jossa yhyttäisin muun porukan joka tulossa Offipajalta Turusta.
Se onnistuikin, Harjavallassa oli pieni ajoalue jossa sai cityoffarit venytellä vietereitään/ilmasäkkejä.Tommonen Messerikin siellä oli.
Sitten ajelivat muutkin...

Defellä vähän vaikeuksia kun keula pökkäs maahan.

Koitetaas toisesta kohtaa...

No kyllä minäkin ihan vähän Talbotilla kokeilin...

Ja sit kohta kävi näin... kahva rikki ja ovessa klommo.Ei näy kuvassa, mutta melkein ikkunasta tohon alaosan pokkaukseen tuli ruttua.Heh, kahvoja kai saa kaupasta ja jos peltiä vähän tönis sisäpuolelta takas. <img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle>

Sikamainen ranteenpaksuinen karahka pomppas renkaan alta? suoraan tohon oveen.Olis ees menny ajamalla puun kylkeen.Amatööri.
Subbarikin halus mennä ojasta, ja menihän se pikku ryminällä.
Pikku Suikkeli hipsi ihan pohjan kautta.
Jotain polkua.
Rover-juna
Eiks tää nyt jää mihinkään kiinni?
Seuraa johtajaa...
Mikähän Spede toikin luulee olevansa...
Uudempi Ameerikan-auto.Takana oikeesti siisti Patrolli.
Kiva päivä, aluksi tosiaan Harjavallassa kiepaus.Seuraava ajopaikka oli jossain... ööh,niin jossain.Saloon siitä oli ehkä 30km.
Illalla puol ysiltä himassa ja 580km tripissä.<img src=icon_smile_approve.gif border=0 align=middle> (eikä menny edes koko tankillistä bensaa)<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Life sucks, then you die...