Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja hojo
no en kuulu naamakirjaan eli taitaa kuvat jäädä näkemättä.hyvät oli ajot,kivi sateet oli aika rajuja paikka paikoin.kun mäen päällä heilu lipunkanssa.joo yleisö määrä näytti aika pieneltä ylhäältä katsottuna.radat oli todella hyviä!talkoo porukalle kiitos mukavasta seurasta,mökillä ja montussa.
|
Naamakirjasivumme on avoin kaikille ja koko kuvasarja näkyy tästä linkistä. Tuplaklikkaamalla ekaa kuvaa pääsee isompiin kuviin ja näkee samalla kuvaselosteen sekä mahdolliset kommentit. Pitämällä kursoria ison kuvan päällä, reunoihin tulee nuolet joita klikkaamalla pääsee seuraavaan tai edelliseen kuvaan.
http://fi-fi.facebook.com/media/set/...4723772&type=3
Juuri sen vuoksi Kili projekti naamakirjaan laitettiinkin jotta saadaan hyvä työrauha.

Täällä kun ei kukaan koskaan edes myönnä niillä sivustoilla käyneensäkään. Yllättävän paljon silti projektia palstalaisetkin seurasivat.