Näytä yksittäinen viesti
  #33  
Vanha 10.04.2012, 10:36
veijon-esso:n Avatar
veijon-esso veijon-esso ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 25.08.06
Sijainti: Vantaa
Viestit: 2.533
Perusasetus

Ihme juttu tuo näyttelyn purku katastroofi, ite ajelin ulos siitä huoltotunnelista (itäisen sisäänkäynnin ja rappusten välistä) mistä tultiin sisääkin ja pestiin autot siinä oven suussa. Niin suoraan sai painaa ulos eikä mitää jonotusta eikä ongelmaa.

Jäin venttaileekkin että tulis kalustoa ja kuulis saundeja jne.jne. niin ketään ei tullu pihalle enää sitä kautta ja vissiin kaks autoo tuli sieltä rakennuksen ympäri parkkialueen läpi. Kait kaikki oli jumissa sit siellä talon takana ruuhkassa?

Mut ihan kivat messut, tuli vaan mieleen että jeepisteillä oli kyllä hieno osasto mutta ne offiautot siellä motorsport osastolla meni vähän haaskuuseen. Mielestäni noi nappularenkaiset pitäis saada samaan isoon karsinaan sinne päähalliin!
Vastaa lainaten