Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Palex
Iltalehden nettitv vituttaa ihan vitusti! Ehkä koko netin surkein videopalvelu. Nekin harvat kerrat kun sieltä jonkun hölmön pätkän haluaisi katsoa, niin ei perkele toimi nii mitenkään! Ja jos sattuukin toimimaan, niin saa ensin odotella ja pällistellä idioottimaisia mainoksia, jotka ovat varustettu korvia raastavalla äänenvoimakkuudella, ja voluumin säätö on yhtä paska kuin koko sivu, tottakai!
Ja palkinnoksi näistä kärsimyksistä saa kuitenkin katsoa todella tyhjänpäiväisen puoli minuuttia kestävän videopätkän. PRKL!!!   
|
Sen verran linkki vinkkiä et kun se paska mainos rupee pälpättämään ni klikkaa sitä mainosta. Se aukee uuteen välilehteen ja klikkaat sen saman tien kiinni ni se iltsarin netti tv skippaa sen mainoksen. Sekavasti selitetty mutta toimii ainakin FireFoxissa... Nimim. Samaa kironnut