Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja revu
Kuulostaa melkoiselle nano teknologistiikalle!
|
nooh .. mie oon vähä tällänen talli kemisti
fedexin seuranta hommelin mukaan pitäs kytkimen olla likimain huomenna perillä!

sit ei puuttuskaan ku kytkin koppaan käpälälle se pyöreä geisha kuula.. johokki menny ja hävinny. joku talli toveri nielassu tietty taka kautta
etu jousia tänää hipistelin hiukan ja spekuloin itseni kanssa sitä mankeloimis hommaa. ku äkkinäinenhä taivuttaa kätsysti liikaa ja sit on keula pystyssä ja sit pitäs persiille tehä jotai.
ja mitää jätti korkeeta en täst halua. toki pitihä tuokin kysyä vanhemmilta ja viisaammilta ni 1 vanhempi herra kerto aikanaa mankeloineesa bj toyotasta latit ja just kesti leima välin ja sit oliki lässähtäneet.
vm:79 cherokeen etu pakoista nusasin kaks pisintä latia ja lisäsin olemassaoleviin. saas nähä kui käy piisääko noilla kanto kyky ny paremmi.. jos ei ni lisää lateja.

koe kasaus ja sit kauhia piikki suti laikalla hiominen ja maalia+erityis liukastetta.