Näytä yksittäinen viesti
  #2  
Vanha 14.12.2011, 15:13
Jare:n Avatar
Jare Jare ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 10.01.03
Sijainti: Loppi, Finland.
Viestit: 8.488
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja pastirolli Näytä viesti
Niin vain lähti iso kasa rautaromua tallin nurkalta. Romunkerääjä täräytti pihaan ja iso koura siivosi pihan. Siinä meni toimiva -92 accord jossa olisi ollut täydellinen alustasarja, Gr:n korottavat jouset ja vakiojouset, uazin kori luukkuinen, alle 200tkm ajettu toyotan 1,8 turbodiisselikone täydellisenä, ym ym... Kun ei kelpaa kellekkään niin annetaan sitten kilohinnalla pois.

Saipahan hondasta romutustodistuksen. Leimalle olisi pitänyt vaihtaa pari takavaloa. Mutta kuka olisi kehdannut ajella tuollaisella madalletulla romulla..?
Ai ai ai......noille GR:n vakioille takajousille olis ollu tarvetta. Mut menny mitä menny

Me taas käytiin eilen kaverin kanssa penkomassa yhtä luvallista metalliromulavaa ja vanhaan kärryyn saatiin sellainen kuorma, että lähti mädästä kärryn pohjasta akselikin irti
Vastaa lainaten