Näytä yksittäinen viesti
  #2  
Vanha 19.11.2011, 20:17
Timo_L:n Avatar
Timo_L Timo_L ei ole kirjautuneena
Legenda
 
Rekisteröitynyt: 26.08.06
Sijainti: Paloheinä, Helsinki
Viestit: 7.445
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja hpotteri Näytä viesti
Kyllä tojotan tuotekehittely on ollu maailman huippua iät ajat, tullu valmiita kamppeita baanalle ei oo tarvinu pokan tehdä enää testi ajoa. Se kertoo mun mielestä jo jotain että kun tojotalta tulee tietyn automallin takasin kutsu viallisen osan takia siitä uutisoidaan bbc,llä
Varmasti on ollut tuotekehittely maailmanhuippua, mutta ei se silti tee kaikesta mitä tojota on tehnyt automaattisesti parempaa kuin muiden tuotteet. Enkä minä mitenkään jenkkiautoja edes puolusta, nehän on laadultaan sellaista sontaa ettei mitään rajaa mutta osaan kuitenkin arvostaa tiettyjä asioita mitä niissä on, ja toisaalta paljon on sieltäkin tuotteita tullut mitkä oikeasti on hyviä, kestäviä ja toimii käytössään erinomaisesti.
__________________
Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited LX, käyttöauto sopivasti maastoon varusteltuna.

Jeep Cherokee 4.0 - Ikuisuusprojekti Moggiakseleilla, 42" renkailla ja kaikensortin enemmän ja vähemmän oleellisilla ominaisuuksilla.

Jeep Cherokee 4.0 - Menehtyi kunniakkaasti Stadin Cruiseissa 5/2008.
Vastaa lainaten