Näytä yksittäinen viesti
  #3  
Vanha 17.09.2011, 19:57
PikkuMyy:n Avatar
PikkuMyy PikkuMyy ei ole kirjautuneena
Veteraani+
 
Rekisteröitynyt: 07.10.06
Sijainti: Janakkala, Finland.
Viestit: 1.443
Perusasetus

Kiitos myös minunkin puolesta oikein paljon mukavasta ajopäivästä.

Ekan kerran Kämmäkässä ja ihan yksin liikenteessä, siis olin lomalla.
Mukavaa oli istua apparin paikalla ja ihmetellä kallioita, mäkiä kallistuksia ja lentävää turvetta. JMC eteni hienosti ja Sirpalla hyvä ote puikoissa. Kiitos Sirpa, meillä meni ajot hyvin ja kommunnikaatio toimi loistavasti.

Jokaiselle löytyi haastetta jossain muodossa ja kalustorikkojakin tuli mutta sehän kuuluu asiaan, kait. Kiitos Olkullekin kyydistä, vähän jäi nousu kaivelemaan mutta uusiksi joskus niin sit mennään eikä meinata ja toivotaan että Ossikin saa autonsa kuntoon ja kaikki muutkin jolla jotain hajosi. Ossille tuli kyllä paljon hommia siitä upeasta loikasta mutta onhan tässä aikaa....muutama päivä. Tsemppiä korjaukseen paljon!
Hyvät fiilikset jäi ja niillä pärjää kummasti ensi viikonloppuun ja sit taas onkin Kuttulandiassa tapahtumaa, sitä odotellen.
Vastaa lainaten