Viestiketju: Ostetaan Vitara/Swift/Baleno lohko
Näytä yksittäinen viesti
  #3  
Vanha 15.06.2011, 07:17
Jojo Jojo ei ole kirjautuneena
Jäsen
 
Rekisteröitynyt: 08.07.06
Sijainti: Finland.
Viestit: 36
Perusasetus

Vastikään ostin yhden koneen tuolla hintaa ja about viikko sitte oli täydellinen Balenon 16V kone ruiskuineen sun muine apulaitteineen täydellisenä 300€:lla myynnissä mutta oli ehtiny mennä.
LaaLaa:lta en hoksannu edes kysyä kun vanhoja juttuja joskus keväällä kaivelin niin sain käsityksen ettei sullakaan ollu kuin noita halkinaisia lohkoja piha pullollaan

Ootko kattonu ettei ole runkolaakerikaulan kohdalta halki, sehän noissa tahtoo olla vikana jos ulospäin ei ole halki?
Lahteen on vähän turhan pitkä matka lähteä tutkimaan ja rahtiaki moiselle möykylle tulee melkein saman verran kuin käikäleellä hintaa niin mieluiten jostain metästäis pelkän lohkon kun se mahtuu vielä matkahuollon kiloraameihin jolloin rahti ei oo kuin jotain kymppejä.
Vastaa lainaten