Meillä perheautona a4 farmari,1,8T vm. 01,mittarissa reilu 200tkm,meillä ollu n.60tkm/4v. Muuten on pelannu moiteettomasti paitsi että longlife öljyä alko menemää melko paljon vuos takoperin,alko öljyn vaihdon jälkee ja loppu kun laitatin seuraavassa vaihossa hyvät normiöljyt,liekkö laittaneet jotain pilipali litkua sillon edellisellä kerralla.
Ensimmäistäkään niveltä en oo vielä katsastukseen uusinu vaikka niistä kaikki pelotteli,ja katsastusmieskin ihmetteli viime syksynä.
Mikään tilaihme ei kyllä oo,jalustallinen turvakaukalo kun on takapenkillä niin repsikassa pitää olla polvet suussa, Kuskin takana isompi turvaistuin,justii mahtuu juniorin kintut olemaa välissä kun tällänen persjalkanen laittaa penkin kohallee..
Volvoa havittelin sillon kun toi ostettii mutta hallitus tykkäs enemmän audista,ja sehän sillä pääasiassa ajeleekin,vaikka kyllähän siellä volvossa vähän väljemmin istuskelis.
|