Näytä yksittäinen viesti
  #16  
Vanha 24.03.2011, 20:42
ImacInnes:n Avatar
ImacInnes ImacInnes ei ole kirjautuneena
Mestari
 
Rekisteröitynyt: 09.03.07
Sijainti: Hki / A´la Malmi
Viestit: 4.598
Perusasetus

Kulmaan.


Terve.
Vielä pääsee lumen turvin maastoon ja jopa takaisin vakio maasturillakin. Pikkupakkastakin lupailtu niin on hyvinkin kantavaa urilla. Viime ajopäivänä maastossa kävi vakio Liberty ja Grand nastarenkain ilman ongelmia.
Mukaan vaan.

Huhu keroo jotta päivällä olisi jo 8 autoa ilmoittautunut. Vielä on 20 minuuttia aikaa ennakko ilmoitautua ja jos joku kaveri intoutuu huomena että ajamaan pitäisi sittenkin päästä, niin jälki ilmoittautuminen suoraan Kulman päivystäjälle Lauantaina klo 12.00 menessä.

Ite huomena menen JEgoNEERillä töihin ja päivän päätteeksi vaihdan Boggerit alle ja teen normaalit huolto toimenpiteet.

t. Ismo Ämmä

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja pajerotdic Näytä viesti
Onkos tonne mitään asiaa originelli haperolla? tai no.. ainahan sinne pääsee mutta olis kiva edetä muutenku jonku narun jatkona
__________________
http://www.fjdc.org/
-Kulmakorpi Off Road Park-
-JEEP HOLIC-
https://www.facebook.com/GPKorjausOy/
Vastaa lainaten