Viestiketju: kerro mikä vituttaa
Näytä yksittäinen viesti
  #3464  
Vanha 27.01.2011, 12:16
VonLeka:n Avatar
VonLeka VonLeka ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 22.10.05
Sijainti: TEXAS
Viestit: 2.807
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja helmapelti Näytä viesti
Ajattelin että sun kannattais kokonaan pysyä liikenteen seasta poissa, bussin takapenkki sopii sulle paremmin.
Jos susta tuntuu ettei sua ymmärretä niin ei ne tavuviivat siihen auta, vika on jossain ihan muualla
Välillä tuntuu että tää internettikin on sulle vähän liian haastava, eikös jossais järjestetä sellaista atk ajokoulutusta?
Sulla on samat ongelmat nettiliikenteessä kuin autoliikenteessäkin mutta eihän kukaan ole seppä syntyessään ja toiset oppivat hitaammin kuin toiset, jotkut ei opi koskaan
Kyllä mä huumoria ymmärrän mutta liikenteessä törttöilyä en.
En minäkään ymmärrä liikenteessä törttöilyä, siksi en ole sitä harrastanutkaan. Minä pidin ala/ylä-asteella ATK tunnit kun olin opettajaa edellä pätevyydessä en tarvitse atk ajokoulutusta.

Minä opin nopeasti asiat.
__________________
Monien lähteiden mukaan elämä johtaa 100% varmuudella kuolemaan. Muistakaa pelätä kaikkea, älkää vahingossakaan erehtykö nauttimaan mistään. Ikinä. Milloinkaan.

autot: TOYOTA HJ61, NISSAN KING CAB 4X4 2.5TDIC