Viestiketju: Pajerot tänne
Näytä yksittäinen viesti
  #113  
Vanha 18.01.2011, 17:47
Nuhapumppu:n Avatar
Nuhapumppu Nuhapumppu ei ole kirjautuneena
Veteraani++
 
Rekisteröitynyt: 21.08.10
Sijainti: MUHOS
Viestit: 1.777
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Maantiekiitäjä Näytä viesti
Tähän hätään ei oo nyt tuon parempaa kuvaa. Tarttee varmaan soittaa jonnekin et onkohan meikäläistä vedetty pikkasen retkuun????
2Gen tuo näkyis olevan,ensimmäisenä psti silmään että onko tuossa manuaaliset napalukot vain näenkö väärin. Vois olla joku Shogun/Montero malli joka on uitettu suomeen,ku lokarin vilkkukin on noin pieni. Laita enemmän kuvia autosta niin arvotaan yhdessä mikä se on,onko muuten autossa yhtään pajero tarraa taikka merkkiä?

EDIT:Siis tuontiauto,puoltaa lisää tuohon että olis Montero. Ja cooleri on jäänyt koneen vaihdossa johonkin jemmaan,siksi tuo putki menee tuolleen tyhmästi tuohon imusarjaan. Ja keulalle vaan,paremmin jäähdyttää eikä se ahtoputkien pituus älyttömästi haittaa.

Viimeksi muokannut Nuhapumppu : 18.01.2011 17:51
Vastaa lainaten