Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Pex
kiitokset!
Lataus juuri käynnissä. Aika isoja tiedostoja tuntuu olevan.
Miten nuo ohjelmaversiot oikein menee? Näyttää olevan netissä jaossa epc2010, epc2008 jne..
Lieneekö joka vuosimallille omansa vai miten?
Tuleekohan softan asennuksessa ropleemaa kun Windows7 itsellä käyttiksenä. Joku kirjoitteli netissä että uudemmilla käyttiksillä aika kinkkinen saada toimimaan.
|
Ne on kaikki vuosimallit jostain about 1990-siihen vuoteen mikä EPC kyseessä. Japani, USA, Euro ja General countries erikseen, saa päiviteltyä lisäalueita.
Joku versio piti polttaa levylle, ite en saanu asentumaan uudestaan vaikka netin asennusvideon mukaisesti yritin laittaa. Nyt on macci käytössä joten en oo hetkeen ko. ohjelmaa ropannu.
www.toyodiy.com sivuthan oli jokseenkin samat, mutta niiltä hävis kuvat ilmeisesti tekijänoikeusjuttujen takia. Joku kerto että jäsenyyden hankkimalla (pitää osoittaa Toyota-harrasteneisuus) saa kuvat käyttöönsä... Miten lie pelaa? Kokemuksia?