Näytä yksittäinen viesti
  #14  
Vanha 14.04.2010, 08:27
Arska-tehtaalta:n Avatar
Arska-tehtaalta Arska-tehtaalta ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 30.08.05
Sijainti: Retuperän Ranchi, Joutseno, Finland.
Viestit: 3.272
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Byrocrat Näytä viesti
samalla kun lopetan oman harrastamisen, suunnistuskisakäyttöön aikanaan vapaaseen käyttöön luovuttamani laskentaohjelman käytön. Kiusa se on pienikin kiusa Joutuvatpahan Cup-järjestäjät hankkimaan uuden ohjelman
Onko sinulla jotain henkilökohtaista Jappea vastaan? Mies on aloittanut muutama vuosi sitten harrastuksen nollasta ja kehitys osaamisen suhteen on ollut huomattavaa.

Jappe on kehittänyt oman suunnistusohjelman ja tulostenlaskuohjelman CUP-käyttöön, paljonko on maksanut käyttäjille? Luuletko todellakin, että Jappe jää organisatiolle jotakin velkaa? Pikemminkin päinvastoin.

Mies on taatusti tehnyt enemmän töitä suunnistuksen eteenpäin viemiseksi, kuin tavallinen kisaaja koskaan.

Cuppi-päämiehet voisivat kertoa, miksi Jeeppien kaaret hyväksyttiin alunperin sääntöjen vastaisesti, koska se on todellinen syy tähän sekoiluun.
__________________
WORRY