Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Urbancityboy
Päin vastoin, nämä ovat täältä kenen hyvänsä vapaasti mallinnettavissa jos ei uusiin Dopinsoneihin esim. ole varaa. Näitä on jo kymmenkunta liikenteessä ja kaikki ovat olleet oikein tyytyväisiä asiaan. Ja nuo jousien kiinnikkeet mitoitetaan niin, etteivät ne sieltä mahdu pois pomppaamaan
Huomennahan se toiminta alkaa LekaHJ:n kohdalla, saahan nähdä mitä siitä seuraa, joko hivenen korkeampi HJ tai sitten tuloksena on lauma puliukkoja.Pitäisiköhän sitä koittaa ottaa skarpisti kumminkin. Noista raudoista taitaa jäädä vähän ylikin kyllä.
On noissa lisävietereissä semmoinenkin "etu", että nuo lisäjouset eivät esim.vaadi muutoskatsastusta, koska alustarakenne ei ratkaisevasti muutu. Näin ainakin täälläpäin on todettu.
|
Mulla on vähän puliukko juomaakin mukana, saas nähä mitä tulee, meneekö tässä toin perään koko viikko ja sitten huomataan että koko auto on purettu osiksi. Otan varuilta makuupussin mukaan
Joo huomenna alkaa missio LekaHJ
EDIT. nyt on [video]kamera ladattu täyteen
__________________
Monien lähteiden mukaan elämä johtaa 100% varmuudella kuolemaan. Muistakaa pelätä kaikkea, älkää vahingossakaan erehtykö nauttimaan mistään. Ikinä. Milloinkaan.
autot: TOYOTA HJ61, NISSAN KING CAB 4X4 2.5TDIC
Viimeksi muokannut VonLeka : 22.11.2009 19:11
|