Näytä yksittäinen viesti
  #2  
Vanha 12.11.2009, 08:43
Skorpioni Skorpioni ei ole kirjautuneena
Veteraani
 
Rekisteröitynyt: 12.04.07
Sijainti: Suomi
Viestit: 1.151
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja mielipuoli Näytä viesti
piikki on tosiaan otettu ja ei kyllä tosiaan ole ollu mitään sivuvaikutuksia kuten lehdissäkirjotetaan osalla näytti vapina ja hikoilu alkavan jo siinä vaiheessa ku piikin näkivät lekurin kädessä
tosihan on että jos kaikkiin uutisiin uskos niin ei uskaltas paskalla käyä!
ite arastin kans tuota piikkiä aluksi mutta sitten arvelin että samakai se on kuoleeko tuohon piikkiin vai infulenssaan? asiaa alko miettiin ihan eri tavalla tuon tornion pikkutytön kuoleman jälkeen!montako on tällä hetkellä kuollu rokotteeseen ja montako infulenssaan?
Lääkärikö pisti?

Liekö eilen julkisuuteen tullut 18-vuotiaan kuolema johtunut rokotteesta?

Kausi-influenssapiikkikin jäi saamatta edellisvuoden reaktion takia. Kaiketi jää sikainfluenssapiikkikin.

Laittaisivat vain porukan jonoon ja ison ruiskun täyteen rokotetta ja pistäisivät sarjana. Loppuisi jonotus nopeammin. Samahan tuo on kuollaanko rokotteeseen, aidsiin, influenssaan tai mihin tahansa.
Vastaa lainaten