vannetukustahan ne tuli hommattua joo. oli ne pienemmät 8X15 vanteet.
sikäli mikäli tän viestin olisin ihan siis semmosessa todellisessa avautumis mielessä postannu niin olisin sijottanut pari voimakasta alapää sanaa ja haukkunut kyseisen puljun ruskeaksi töhnäksi heti häikäilemättä.
Vanteet oli just semmoset kun pitikin. Ei niissä mitään vikaa ole.
No ok yhessä kohtaa pieni kiinalainen on maalannut vähän että näkyy valuma mutta se on just sellanen vanne kun mitä tiedoissa annettiin ymmärtää.
vannetukku ei tosiaan lupaa mitään sopivuuksia vaan ilmottaa koon ja ETn
Kuluttajanahan olis tässä tapauksessa mahdollisuus purkaa kauppa ja saada rahat takas, mutta kuten tossa joku aikasemmin omassa postissaan sano on mulla vähän sama että ei jaksais jumppaa heti renkaita pois vanteilta, ja viellä sit oottaa että jostain sais sopivat.
Toisaalta nyt ei taas oo hetkeen kiire kun kk aikaa paikata putkea, ettiä runkonumero sieltä rungosta ja hommata jostain sopivanpienet leimapyörät.
Tarkotus oli tosiaan enemänkin antaa ihmisille tieto mitä näköjään monella jo oli että näin ilmeisesti näiden kanssa käy.
|