Näytä yksittäinen viesti
  #28  
Vanha 13.10.2009, 10:39
Kovakalu69 Kovakalu69 ei ole kirjautuneena
Veteraani+
 
Rekisteröitynyt: 07.02.04
Sijainti: Mustasaari, Finland.
Viestit: 1.586
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Skorpioni Näytä viesti
Ehkäpä Sinun, Arvon Rekisteröimätön olisi kannattanut noudattaa ohjettasi. Kommenttisi ei liity millään tavalla aiheeseen. Tuota voisi verrata siihen, kun keskustelutaito ei riitä, niin ruvetaan moittimaan nimimerkkiä tai henkilöä nimimerkin takana.
Kasvata Kononen paksumpi nahka.
Ennen rekisteröitymistäsi taisit Ite apistella jollakin fakin savon murteella vähän kaikille ja pääosin Inkkarille. Mikäli oikeen muistan, niin sehän on palstalla olemisesi myönnetty syy. Ei 4x4, vaan Inkkarille vittuileminen.
Joten älä itke ruma lapsi, paha muakin on sua kattella, muttakun tahallas teet itsestäs katsomisen arvoisen, niin juunou,
"Niin makaat, kuin petaat"...
__________________
I remember the teacher telling us to write about our weekend or something, but I'd always be like "fuck that" and just drew dragons/dinosaurs killing each other.
Vastaa lainaten