Viestiketju: Minä Olen
Näytä yksittäinen viesti
  #32  
Vanha 21.09.2009, 22:18
VonLeka:n Avatar
VonLeka VonLeka ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 22.10.05
Sijainti: TEXAS
Viestit: 2.807
Perusasetus

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Rekisteröimätön Näytä viesti
Tuliko arvon lekalla mieleen että tätä palstaa lukee myös alaikäiset offarin alut.
Kielen käyttö mitä vonleka arvokkaasti pitää yllä on jo sinällään syy bannata.
Natsi saksan selkeä ihannoiminen ja toisten provosoiminen ei ehkä kuulu täysjärkisen ihmisen käyttäytymiseen edes shitsätin puolella. Voisit hetken miettiä asioita uudessa valossa ja lopettaa tän paskanjauhamisen tai jatka sitä jossain toisella foorumilla johon alaikäiset ei pääse niitä lukemaan. T. alaikäisten offarin alkujen isä. ps. Jos jossain kasvokkain tulen kanssasi , mielelläni keskustelen aiheesta.
Käy kai ne alaikäiset muillakin sivuilla, jos ne osaa internettiä käyttää? Muisteleppa ite ku olit alaikänen niin harrastitko, luitko tai näitkö mitään k-18 kamaa? Anteeksi jos lapsesi ovat minun takiani rappiolla

Oletko uskovainen, jos olet niin lupaan rukoilla ja parantaa tapani.
__________________
Monien lähteiden mukaan elämä johtaa 100% varmuudella kuolemaan. Muistakaa pelätä kaikkea, älkää vahingossakaan erehtykö nauttimaan mistään. Ikinä. Milloinkaan.

autot: TOYOTA HJ61, NISSAN KING CAB 4X4 2.5TDIC
Vastaa lainaten