Näytä yksittäinen viesti
  #1  
Vanha 15.09.2009, 07:47
La tuskaa La tuskaa ei ole kirjautuneena
Konkari
 
Rekisteröitynyt: 28.06.08
Sijainti: Raahe
Viestit: 556
Perusasetus

Mitsu pajeron rakentelua


Juu nivan tilalle tuli sitten tollainen 87v mitsu ostetttua. Ei ollu ostaessa kuuleria mutta nyt se jo on paikoillaa. Auto on tarkoitus pitää tiellä ajettavana pelinä millä nyt voi poiketa mettän puoleenkin aina tarpeen vaatiessa.
Pientä korotusta pitää tehä ja ajan saatossa laittaa mutiaset alle. Nyt on 255 kitkat ja niillä ajetaan kunnes on rahaa rankaisiin.
Taakse pitäis melkein uudet jouset laittaa mutta jos nyt jatkais riipukkeita ja laittais yhen lehden vain lisää.
Kylki putket tulee ku on niin nätti peltinen pirssi että harmittaan alkais jos ottais puu kontaktia niin vähän suojaa laittaa.

Kuvan laitan ku jaksan ottaa sellaisen.

Vinssi pitäis kanssa saaha laitettua.

Olisko muuten kellään mitsun mekaanista vakio vinssiä tahi sitten tojon mekaanista vinssiä joutilaana. Voisin halvalla ostaa sellaisen.

Vastaa lainaten