Näytä yksittäinen viesti
  #57  
Vanha 22.01.2009, 18:24
Teemu Teemu ei ole kirjautuneena
Aktiivijäsen++
 
Rekisteröitynyt: 06.01.05
Sijainti: 33100 Tampere, Finland.
Viestit: 315
Red face

Lainaus:
Alkuperäinen kirjoittaja Racingrabbit Näytä viesti
Huonolta,huonolta...

Pikkusen kun vielä ponnistaa,niin saa hetken päästä viettää projektin 1-vuotis koskemattomuus juhlia

Kaikki vapaa-aika on mennyt Ladybunnyn harrastukseen liittyen,eli hevostallin rakennuksessa.Ja koko ajan tulee lisää haalittua uusia mielenkiintoisia projekteja,joita sitten mieluummin värkkäilee (Land Rover 110 FC "Bulldog").

Noo,ei se runko ja muut osat huonommaksi muutu lämpimässä tallissa seisoessa.Enemmän säälittää tuo kuljetusbussi,kun se jäi ulos talveksi rakennustyömaan takia.

Eiköhän tämä tulevakin kausi pidetä vielä taukoa kisahommista,ja katsotaan missä vaiheessa tulee inspiraatio takaisin kilpurin rakennukseen.




Pikkusen kun vielä ponnistaa : ÖHÖM ekana luin asian väärin =) ja myös käsitin.... huono näkö vaikka se on lähes palautunut.

ai ai rupeekos se ladybunnu jeesaan sinua sit kilpurin kanssa, kun saa nahkaspeedway laitteet talliin?
Vastaa lainaten