Lainaus:
quote:
Sain tuossa mesen kautta hienon viestin eräältä offipalstan käyttäjältä:
"Kuka on estänyt sinut MSN:ssä?
www.enstaneette.com"
Voi viddu. Onko joku oikeesti tuonne mennyt syöttämään käyttäjätunnustaan ja salasanaansa?? Jos joku on ollut niin tampio niin pitää varmaan itsekin alkaa tuollaisia väännellä. Vielä parempi on kun siellä kysyttäisiin pankin tunnuksia ja salasana listoja ihan varmuudeksi <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle> Jotenkin ne aivot taitaa jäädä jonnekin narikkaan kun nettiin pääsee ja löytää tuollaisen hienon kusetus sivuston. Tosin minähän en nyt ole 100% varma että tuo on kusetusta, mutta 99% varma olen.. Varsinkin kun tuo sivusto näyttäisi olevan venäjällä <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Nooh. Kaippa tuonne meseenkin alkaa kohta tulla eräiden käyttäjien nimissä spämmiä <img src=icon_smile_sad.gif border=0 align=middle> Yllättäen hoono soomella kirjoitettu tai jopa venäjäksi.
_______________________________________________
Maalla on mukavaa
Nerd-O
|
Joku tommonen toi on "tule tanne suomipoika, rahasi otimme jo"
Onkohan toi joku pakteeri kun kavereilt tulee tota viestiä ainaku avaa messenkerin ja semmosta kun: Paina tästä "www jotakin com"
<center>____________________
Kuasua Kaapo, Puut suurenoo!<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
__________________________________________________ _______
Eräpolku racing team
___________________________
-"Terveet kädet, ei patin pattia"-</center>