Joo, onha ne turattu nytten kuralevikkeet kiinni. Niin tuoreella hitsiliimalla, että näkyy savutki vielä pellissä.<img src=icon_smile_cool.gif border=0 align=middle>
Pakollinen peppukuva.
Venyttää bemmin vedon jälkee.
En ite hirveesti usko henkimaaliman juttuihin, mutta kuva on aito, zoomatkaapas huvikseen talon ikkunaan oikeassa kulmassa, jännä hahmo..

Sama akkuna soomattuna
http://kuvablogi.com/nayta/877783/
Oli lähellä ettei rallibemmi palanu, onneks lastenlapiolla lunta heittelemällä saatii sammumaan. Toisaalta, olis saanu palaaki. Siks hiukka tumma kulma. Ei kannata laittaa lumelle pensoo ja sytyttää ja suihkasta tarttipilottia perää, "kuulema" leviää..
Jottai positiivistä, runko on ainaki toistaseks pysyny vielä suorana, eikä oo etes katkennu. Huomenna pitääpi käyvä vähän poistieltä.
Tosiaan kyllä hitsaamista piisaa silti. Eikä peloo lukot kunnolla. Pitäis varmaa vaihtaa ja kattoo öljyt voimansiirrosta.
4x4 KingCap
Edited by - Vonjake on 26/01/2008 16:33:36
Edited by - Vonjake on 26/01/2008 16:37:44
Edited by - Vonjake on 26/01/2008 16:41:47
Edited by - Vonjake on 26/01/2008 16:53:10