Mielenkiintoinen yhteensattuma<img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle>,kun nimittäin kävin hiljattain tuossa liikkeessä kaupoilla vaihtamassa Voyageria Nissaniin,ni sellanen pieni hintelä piipittäjä jolla oli muistaakseni viel rusetti kaulassa oli aluks ni pirun höveliä,mut mun autosta kyseltyään sano et ei ota ollenkaan "saksanpaskaa"(tuontiauto)ees ilmaseks ja että käy kauppaa se jollekki "hölmölle" ja tuu sit ostaa Nissani<img src=icon_smile_shock.gif border=0 align=middle>.
Ei muuten,mut sil oli siel hallissa kyl niitä ennestään ja hinta oli hyvinkin kohdallaan,saattaahan se olla et just siks se ei ottanu mun autoo,mut voishan asian esittää vähän erilailla.
P.S 70m keskustaan päin oli sellanen "häkkiliike",jossa craisun hinta oli 7000€/14000€ autoon.
Tosta Primasta jäi oikeesti fiilis et ei ikinä enää.........
Nettisivujen alussa lukee;ostamme,myymme,vaihdamme mut varastamista ne ei myönnä<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Mukana ku pukama,se o vi(n)ssi homma!
Kasissa vaan on,vitun hieno ääni!!!
http://www.ipefix.fi
http://www.rhteam.com
Tee sinäkin työstä harrastus...eiku..
Edited by - Ipe64 on 07/11/2007 18:00:29