Näytä yksittäinen viesti
  #11  
Vanha 04.09.2007, 20:27
-sami- -sami- ei ole kirjautuneena
Konkari
 
Rekisteröitynyt: 12.12.05
Sijainti: Kirkkonummi, Finland.
Viestit: 547
Perusasetus

Lainaus:
quote:
Itse meinaan tyytyä Exiden Maximaan tai vaikka kahteen.<img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle> Ei ole pahan hintaisia työpaikan kautta. 120 pala Mitäköhän nuo kapistukset painaa? Enemmän vai vähemmän, kun ns normi akut?

kaukas 4x4`n ski
Kovaa meinaat vinssailla tai hirveitä stereoita pyörittää jos suikkaan kaksi maxxima deep cycleä tarviit! <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>

Mulla 65a laturi ja yksi maxxima ja lt:n ja tml:n "vähäiset" vinssailut jaksoi loistavasti. Laturin toki aion viellä suurentaa. Mutta en kyllä kahta akkua meinaa painoksi ottaa.

Eksytyksessä oli latauksen kanssa ongelmia jotka ei tähän päivään mennessä ole selvinnyt. Muuten kesä aikaan ei ole koskaan virrat loppunut.

Painossa ei ole käsin huomattavaa ero ns. normi akkuun.

-sami-

Vastaa lainaten