Näytä yksittäinen viesti
  #409  
Vanha 31.07.2007, 18:46
SuurSyömäri:n Avatar
SuurSyömäri SuurSyömäri ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 19.11.03
Sijainti: Oulu
Viestit: 2.618
Perusasetus

Jep

Harvoja tilanteita joissa pääsen ajamaan SS:llä on nimenomaan trophyt. Eli on Hyvä että niitä järjestetään. Nyt on 4 osakilpailua. En näkisi pahana sitä että niitä olisi lähitulevaisuudessa esim. 6. Sais ajaa vielä kahta kauhiammin.

Nyt, kuten sanottu, sponsorointirahat (Oma lompsa) loppui SS:n liikuttamiseen joten jätän valitettavasti loput kupit ajamatta. Mielelläni menisin loppukauden tohinoihin mutta ei se perse kaikkeen repiä ja sponsseja ei ole edes yrittänyt mistään haalia. Eikä jaksa alkaa nyt ruikuttamaankaan. pitää kerätä ne dollarit duunista vaikka ens vuoden säätöihin. jolloin toivottavasti kaikki kisat ovat vielä olemassa!

Jep nyt on jo muita suunnitelmia ja pitää alkaa niitä toteuttamaan. Ja aika tekee tehtävänsä. LT oli ja meni. Ens vuonna uudestaan.





-SLCK #28-
<img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle> x-x-x <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
Vastaa lainaten