Lainaus:
quote:
Älkää nyt, meinaatteko että mua olis niinku huijattu eli kusetettu?
No, vaikka toi vähän vahaa kaipais, niin oikee hintahan ei ollu kulkevasta pelistä paha... vähemmän kuin eteen ostettujen uusien nastagummien hinta. Kai sitä sen eteen vähän tuunaakin kun ei tressiä ota.
Runko on punainen, mutta se tuli ennen joulua koeponnistettua, eikä katkennut. Pakko olla sitten hyvä.
Sorry vaan modet kun tää tuli 1/2vahingossa tänne, kai tämmönen olis oikeesti SHIT/chättiä. Mut jos toi yhessä kuvassa pilkottava koppiauto olis sitä offia. <img src=icon_smile_blush.gif border=0 align=middle>
Life sucks, then you die...
|
No ei kait kusetettu jos toi lava oli ostetaessa täys jotain käyttämättömiä rosterimutkia tai jotain....
4000€...
En ees naura, on toi jo sen luokan vedätys ollu jotta huh huh....
http://www.mitsubishiclubfinland.com...?topic=14830.0 ja siitä vähän päänvaivaa koneenvaihtoon....
4000€, kait toi oli ihan oikeesti joku sairas vitsi hinnasta? Tokko sä yhtään kattonna ees nimeks yleistä kuntoo/peltejä ennen ostoa?
Max 2000€ ja ei latin latia päälle.
-- Wannabe OFF-roader --
l-200@offipalsta.com