Me jatkamme tästä. Suzukiin ainoa oikea jousitusremppa on tosiaan kierrejouset joka nurkkaan. Latit ovat vain tehtaiden keksimä halpa ratkaisu materiaalin säästämiseksi, kun tukivarsia ei tarvita niin paljoa, ovat siis integroituina jousiin. Tämä on fakta.
Vieterit säästävät myös kuljettajaa ja matkustajaa, sekä myös läppärin kiintolevyä, eivätkä loppujenlopuksi ole niin vaikeat toteutttaa, enempi melkein jossain spoassa rupeaa mietityttämään napojen kääntö ja raidetangon asemointi. Kierrejouset on näps vain, ne ei sinne käy kuin yhteen paikkaan melkeinpä.
Se on huolimattomuutta jos ei ole vielä vietereitä suzukissa alla. <img src=icon_smile_big.gif border=0 align=middle>
----------------------------------------------------
Antaako ajokunto aiheen ajaa aamulla? Alkoholi poistuu verestäsi hitaasti. Yleensä hitaammin kuin luulet. Arvioi oikein ajokuntosi, jos aiot ajaa.
----
www.students.tut.fi/~koivune3/index.html