Hoho, heti tulee noottia kun ei tuu päivityksiä. Sen verran tästä meidän yhdistyksen toiminnasta kerrottakoon ulkopuoliselle, että allekirjoittanut eli myös webbisivuista vastaava, ei juurikaan osallistu tuohon käytännön ottelutoimintaan. Toisin sanoen, en ole tainnut nähdä joukkueen pelejä kuin erän verran tällä kaudella.
Nyt on kyse ollut kyllä ihan vain siitä, että siviilikiireet ovat pakottaneet keskittymään johonkin muuhun kuin noiden sivujen päivittämiseen. Kyllä kaikki hyvä ja huono sinne aikanaan tulee <img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
Huomattava kuitenkin on, että tämän syksyn aikana sivuille on tullut enemmän tavaraa ja päivityksiä kuin kahtena edellisenä kautena yhteensä, mm. kahta viime ottelua lukuunottamatta kaikki ottelutulokset, historiatilastojen päivitykset (joiden tekemiseen muuten meni about 30 tuntia!), pelaajatietojen ajantasaistaminen jne.
Älkää ny heti ampuko kun jotain väliin jää! Tai ampukaa ainakin nimellä, ei nimimerkillä
Laskos
- Haluan olla Esa -