Näytä yksittäinen viesti
  #10  
Vanha 01.08.2006, 10:30
kesis kesis ei ole kirjautuneena
Konkari+++
 
Rekisteröitynyt: 22.12.04
Sijainti: salo, Finland.
Viestit: 932
Perusasetus

Ei ole vielä ruiskuja ja kyllä se sinne loppujen lopuksi taitaa mahtua mut oon vähän miettiny josko vaihtais koko kikkaran ku tuntuu olevan toi kone muutenkin parhaat päivät nähny,mut mikä kone se on vielä epävarmaa.
Olis tarjolla hyvä samannainen ruiskukone automaatteineen halvalla mut eniten kiinnostais kahden sylinterin lisäys ja semmonen kone on myös löytyny mut vielä kaupat tekemättä kun on vähän kaukana ja siitä puuttuu tietenkin laatikko ja niitä ei tunnu oikein mistään löytyvän semmoseen harrasteystävälliseen hintaan.
Ja kaiken lisäks on parhaillaan vähän niinku tallikielto päällä ku on toi talorojekti vähän vaiheessa,mut kyllä se siitä taas jossainvaiheessa johonkin safareille ilmestyy.

lisää happea
Vastaa lainaten