Näytä yksittäinen viesti
  #20  
Vanha 29.06.2006, 13:43
KooPee:n Avatar
KooPee KooPee ei ole kirjautuneena
Arvostettu jäsen
 
Rekisteröitynyt: 06.11.03
Sijainti: Helsinki, Finland.
Viestit: 2.663
Perusasetus

Lainaus:
quote:
joo projekti on saanut kaaret sisälleen ja elimen luovuttajaksi valittiin -91 astro eli 4,3 V6 ruiskulla joka pihassa pikku hiljaa puretaan kun muilta projekteilta vaan kerkeis, automaattiloota vielä hakuses ,eli mahdollisimman lyhkänen mikä sopii np208 jakolootaan ku suitsa on niin kovin lyhkänen.vihjeitä sopivaan laatikkoon saapi antaa.
kuviakin vois laittaa mutta eiköhän kaikki oo suitsassa luuppalalaiset kaaret nähny ,nii ja boggerit ei vieläkään oo tullu (heinäkuun puolessa välissä kerrottiin viimeistään tulevan)

---4x4 Team Suokehrääjä---
Sopis mittakaavaan hienosti 16/35-15 boggerit tai 35/15-15 Tsl:lät - jos on tarvetta niin varastosta löytyy heti toimitukseen... 37 tuumanen boggeri on varmaan hiukan rohkeen kokonen?

tai sitte hyväkuntosta käytettyä 33/13,5-15 tai 35/15-15 tsl sarja tai 36/14,5-15 Tsl radiaalit

Kuvia kun kattelee niin pervo ajatus kävi mielessä kun on noinkin kevyestä autosta kyse niin mites 36/14,5-15 TrxUs? (mitatut mitat on 36,5/17,5) olis senverta ilmatilaa gummeissa että taitais melkeen kellua ja tartuntapintaa olis kun neljässä moottorikelkan telamatossa...hmmm
<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>

Vastaa lainaten