Näytä yksittäinen viesti
  #9  
Vanha 18.05.2006, 20:37
POHTO:n Avatar
POHTO POHTO ei ole kirjautuneena
Konkari++
 
Rekisteröitynyt: 03.08.03
Sijainti: mäntsälä
Viestit: 777
Perusasetus

No nyt ei oo hirveesti kuveja. Nyt on toisen puolen kaaretkin avarrettu.
ja takapäähän modifikaatiota suunniteltu. Hyvin suunniteltu on ...<img src=icon_smile_clown.gif border=0 align=middle>

No on sentää kuva noista vahoista ja kumeista.<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle>
olihan huippukunnossa. Eikä noilla eläny kone ja laatikko paketti ihan kahtakymmentä senttiä kun käsin altapäin laatikosta heilutti. Ja vasemmalla oli paras yksilö laatikon kumeista.


ja lauantaina on duunissa joku typerä konenäyttely eikä viitti mennä tuunailee ollenkaan kun kaikkia kuunoja pyöris ihmettelemässä.
niin ja sit on lauantaina kaverin polttarin niin menee sunnuntaikin varmasti mukavasti<img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_dead.gif border=0 align=middle>
Jatketaan kun keretään.

jaa Paulilla mielessä pakko myynti ?
No lukko tietty pitäis taakke jossain vaiheessa saada mutta joustojen puolesta taitaa toi keula olla eka listalla.

<img src=icon_smile_wink.gif border=0 align=middle><img src=icon_smile_tongue.gif border=0 align=middle>

bollocks to EUrope !!!
Vastaa lainaten